56-letni Robert Moskwa jest doskonale znany milionom widzów telewizji, szczególnie z roli Artura w serialu „M jak Miłość”, w która wciela się od wielu lat. Aktor postanowił niedawno zdementować krążące od pewnego czasu plotki na temat swoich pieniędzy. Opowiedział o tym, czy naprawdę stracił spory majątek. Dodatkowo zdradził jak dba na co dzień o swoją psychikę w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Aktor zyskał sporą popularność właśnie dzięki grze w „M jak Miłość”. W serialu wciela się w role lekarza Artura Rogowskiego, męża Marysi, w którą wciela się Małgorzata Pieńkowska. Aktor dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Z pierwszego małżeństwa ma już dorosłą córkę Paulinę, a w 2017 roku ze związku z Patrycją Cieślak na świat przyszła córeczka Nadja. Para jest jednak po rozwodzie.

Robert Moskwa wyjawił, czy stracił spore pieniądze. Aktor postanowił zdementować medialne doniesienia. Co powiedział?

Okazuje się, że medialne doniesienia sprzed pewnego czasu, w których mówiono o tym, że skutkiem pochopnych decyzji finansowych aktora była utrata sporej części majątku to nieprawda. Aktor postanowił zdementować te plotki w rozmowie z tygodnikiem „Życie na Gorąco”, cytowanym przez Pomponik.

Aktor przyznał, ze dziennikarze niepotrzebnie rozdmuchali sprawę, a on sam otrzymał kredyt na 200 tysięcy złotych, a musiał oddać aż 450 tysięcy, jednak już spłacił należność. Przyznał też, że chwile, w których przejmował się najmniejszymi rzeczami to już przeszłość.

Aktor zmienił tez sposób myślenia, które wpajano mu na treningach jego ulubionego sportu – karate. Niestety, prowadzi to do unikania stykania się z własnymi emocjami. Teraz aktor już tak nie robi.

- Niedawno dotarło do mnie, że w każdej relacji złe emocje są potrzebne, że niekiedy trzeba się wykrzyczeć – powiedział w wywiadzie.

Jak informował portal "Życie Polska": DO MEDIÓW TRAFIŁY NAJNOWSZE INFORMACJE O WALORYZACJI 2022. WIADOMO, NA JAKIE PODWYŻKI EMERYTUR MOGĄ LICZYĆ SENIORZY W PRZYSZŁYM ROKU. INFLACJA ROŚNIE

Przypomnij sobie: JUŻ PO PROCESIE 44-LETNIEJ MATKI. KOBIETA ŹLE TRAKTOWAŁA CÓRKI. DZIEWCZYNY BYŁY NIEDOŻYWIONE, ZAWSZONE I POGRYZIONE PRZEZ INSEKTY. PORAŻAJĄCA SYTUACJA

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BYŁO WYJĄTKOWE WYDANIE „FAKTÓW” TVN. ANITA WERNER WYWOŁAŁA SPORE ZAMIESZANIE. W SIECI ZNALAZŁY SIĘ ZDJĘCIA ZZA KULIS PROGRAMU. GŁOSY SĄ PODZIELONE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA DODATKOWE PIENIĄDZE DO SWOJEJ EMERYTURY. WIADOMO, JAK MOŻNA DOSTAĆ 200 ZŁOTYCH EKSTRA. TRZEBA ZŁOŻYĆ WNIOSKU, ALE NIE DO ZUS