Nie da się ukryć, że związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy od dłuższego czasu wzbudzał wiele kontrowersji. Co prawda niedawno para wzięła ślub, jednak niedługo przez powiedzeniem sobie sakramentalnego „tak” doszło do rozstania.

Nowy projekt w drodze

Co więcej, tuż po ślubie na jaw wyszło, że partnerka znanego aktora jest obecnie w ciąży. Od razu pojawiły się plotki, że był to jedyny powód zawarcia małżeństwa. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego, a zarówno Królikowski, jak i Opozda są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Jak podaje portal Pomponik, niebawem Joanna Opozda i Antek Królikowski będą musieli przeżyć rozłąkę. Aktor będzie bowiem realizował projekt „Przez Atlantyk”, w którym udział weźmie wiele znanych osób. Bohaterowie show będą przemierzać jachtem wody pomiędzy Karaibami, a Majorką!

Niebywałe wyznanie aktora

Warto zaznaczyć, że Antek Królikowski ma, jak głoszą medialne doniesienia, zarobić na projekcie 200 tysięcy złotych! Taka kwota na pewno będzie pomocna biorąc pod uwagę, że niebawem na świecie pojawi się dziecko aktora!

Podczas ostatniego wywiadu, jakiego Antek Królikowski udzielił dla Pudelka, aktor wyznał, że nie pamięta swoich poprzednich randek, ponieważ nie chodził na nie, mimo że od wielu lat ma przyszytą łatkę łamacza kobiecych serc. Królikowski zaznaczył także, że obecnie jest bardzo szczęśliwi ze swoją żoną!

- Z Asią chodzimy na randki i nie mamy czegoś takiego jak nieudane randki. Wszystkie moje złe doświadczenia wynikają z mojej popieprzonej przeszłości. (...) – zaznaczył Antek Królikowski podczas rozmowy z dziennikarzami Pomponika.

Jak informował portal "Życie Polska": PODWYŻKI RENT I EMERYTUR W 2022 ROKU WYGLĄDAJĄ OBIECUJĄCO. NA JAKIE KWOTY MOGĄ LICZYĆ ŚWIADCZENIOBIORCY

Przypomnij sobie: POJAWIŁY SIĘ NOWE DONIESIENIA O ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WAŻNE INFORMACJE PODAŁ BYŁY ANALITYK KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

Portal "Życie Polska" pisał również: POLSKA ŻYJE SPRAWĄ CIĘŻARNEJ 30-LATKI. GŁOS ZABRAŁA MATKA KOBIETY, KTÓREJ TRUDNO SIĘ POGODZIĆ Z SYTUACJĄ. PORUSZAJĄCE SŁOWA W PROGRAMIE „UWAGA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EWA KRAWCZYK ZAREAGOWAŁA NA NIEDAWNE WYZNANIE SWOJEGO PASIERBA. SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA WYJAWIŁ, ŻE ARTYSTA UKRYWAŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ. GDZIE LEŻY PRAWDA