Zamieszczane w ostatnim czasie w mediach społecznościowych fotki na profilu Moniki Olejnik robią furorę - fani czekają na więcej! Dziennikarka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i raz po raz pokazuje wnętrza swojego mieszkania. Trzeba przyznać, że te robią ogromne wrażenie. Dziennikarka połączyła dwa style – jakie? Oraz czy prezentują się ze sobą dobrze?

Monika Olejnik to dziennikarka zaliczająca się do grona najbardziej uznanych w show – biznesie profesjonalistów. Dziennikarka od wielu lat przeprowadza wywiady zarówno na szklanym ekranie, jak i w rozgłośniach radiowych. W tej branży kobieta zadebiutowała już dawno, bo w roku 1981, lecz od samego początku jej kariera tylko nabiera tempa, pnie się do góry, a Monika Olejnik zdobywa coraz więcej fanów i słów uznania wśród współpracowników z branży.

Podczas swojej dotychczasowej kariery w mediach związana była z różnymi stacjami radiowymi czy telewizyjnymi, jednak program, który przyniósł jej największą rozpoznawalność to emitowany w TVN24 program “Kropka nad I", gdzie przeprowadza wywiady o tematyce politycznej nie bojąc się podejmować naprawdę trudnych tematów. Mówi się, że niektórzy wręcz boją się brać udziału w programie ze względu na bezpośrednie i trudne pytania od dziennikarki.

Połączyła dwa style!

Ostatnio dziennikarka podzieliła się z fanami swoim mieszkaniem, które usytuowane jest w starej kamienicy w Warszawie. Kobieta zmieszała ze sobą dwa style - klasykę oraz nowoczesność. Wygląda to naprawdę fenomenalnie!