Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych kultowej śniadaniówki zaskoczyła naprawdę wiele osób. TVP zamieściło w sieci nietypowe zdjęcie Izabelli Krzan. Internauci jej nie poznają, wygląda zupełnie inaczej! Czy będą z tego zdjęcia memy?

Izabella Krzan jest postacią, która niedawno rozpoczęła karierę dziennikarską. Mimo braku dużego doświadczenia zyskuje coraz większą sympatię ze strony fanów oraz środowiska dziennikarskiego. Kobieta początkowo została zaproszona na próbę, ponieważ ktoś musiał zastąpić Marzenę Rogalską, która nagle zrezygnowała z posady w Telewizji Polskiej.

Młoda, niedoświadczona Izabella Krzan jednak od razu przypadła do gustu i widzom, i jej przełożonym, dlatego po pierwszym odcinku na żywo zaproponowano jej dalszą pracę. Kobieta z początku - jak wyznała - była mocno zestresowana, jednak wraz z każdym odcinkiem idzie jej coraz lepiej, a stres przemija. Ponadto, ma u boku doświadczonego Tomasza Kammela, który zawsze służy jej poradą w trudniejszych momentach.

To zdjęcie przejdzie do historii!

Profil Telewizji Polskiej na Instagramie postanowił zrobić lekkiego psikusa młodej prowadzącej, gdyż zamieścił w sieci niekorzystne zdjęcie dziennikarki. Fotografia – jak nietrudno się domyślić - od razu wpadła w oko internautom!