Najnowsze informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych aktorek w kraju właśnie wyciekły do mediów. Julia Kamińska zebrała się na niezwykle poruszające i odważne wyznanie na temat swojej najbliższej rodziny. Aktorka tęskni za osobą, z którą nie widziała się od dawna... O kim mówi?

Pandemiczna rzeczywistość dała się we znaki niemalże wszystkim oraz na wszystkich płaszczyznach - czy to zawodowych, czy prywatnych. Dynamicznie rozpowszechniający się koronawirus, a co za tym idzie nieustannie wprowadzane oraz znoszone raz po raz obostrzenia nie pozwalają zaplanować sobie wyjazdów z dłuższym wyprzedzeniem.

Ponadto, takie ograniczenia spowodowały wielomiesięczny brak kontaktów z bliskimi żyjącymi daleko. Wiele rodzin cierpi z tego powodu, gdyż ma uniemożliwiony kontakt z rodziną czy przyjaciółmi. Jedną z takich osób jest znana aktorka, Julia Kamińska.

Szczere wyznanie o rodzinie

Julia Kamińska to uwielbiana przez tysiące fanów aktorka polska, która na swoim koncie ma wiele zagranych ról w filmach i serialach. Największy rozgłos zyskała jednak dzięki zagraniu głównej postaci w serialu “BrzydUla”.

Kobieta odnosi znaczne sukcesy w karierze, jednak prywatnie nie czuje się w pełni szczęścia. Wyznała ostatnio, że bardzo tęskni za swoim bratem, który na co dzień mieszka w Londynie. Ze względu na pandemię nie mogą widzieć się zbyt często.