Najnowsze informacje dotyczące jednej z lubianych i popularnych uczestniczek kultowego programu “Sanatorium miłości”. Okazuje się, że kobieta była u wróżki, a ta... przepowiedziała jej, że niebawem pozna wielką miłość. Przepowiedziała jej nawet kiedy to się stanie!

Program “Sanatorium miłości” razem z “Rolnik szuka żony” to dwa najchętniej oglądane programy rozrywkowe emitowane w Telewizji Polskiej. Polacy uwielbiają oglądać miłosne perypetie uczestników głównie ze względu na to, iż nie są to osoby “podstawione”, a przeciętni ludzie, z którymi wiele z widzów może się utożsamiać.

Program zatem pokazuje prawdziwe i nieudawane zachowania podczas poszukiwania tej prawdziwej miłości, lecz nie zawsze podczas jego trwania udaje się poznać tę jedyną, wyjątkową osobę. Tak też było w przypadku pani Joanny Tunney, lecz jak się okazuje, nie wszystko stracone!

Wróżka przepowiedziała jej wielką miłość!

Joanna Tunney przyszła do programu jako singielka po dwóch nieudanych małżeństwach. Sądziła, że w programie znajdzie tego jedynego, z którym spędzi resztę życia. Niestety, z programu również wyszła jako singielka, lecz udała się do wróżki, która zapowiedziała... że kobieta znajdzie partnera już w marcu kolejnego roku!

- Gdybym była mądrzejsza, to mój ostatni związek by się nie rozpadł. Chciałabym się znów zakochać, jestem kochliwa. - wyznała Joanna Tunney.