Najnowsze informacje dotyczące Ewy Minge właśnie ujrzały światło dzienne. Projektantka przerwała długo trwające milczenie i wyznała całą prawdę. Wypowiedziała się szczerze o pracy dla Telewizji Polskiej. Fani czekali na słowa wyjaśnienia...

Ewa Minge jest jedną z najbardziej popularnych i uznanych w świecie mody projektantek. Gwiazdy niezwykle często wybierają ubrania zaprojektowane przez Minge i uważają za autorytet.

Dobra opinia publiczna o projektantce jednak nieco się zmieniła, kiedy kilka miesięcy temu ogłoszono, że będzie ona występować w nowo powstałej stacji należącej do Telewizji Polskiej, TVP Kobieta. Fani masowo zaczęli krytykować decyzję podjętą przez gwiazdę uważając, że nie powinna mieć nic wspólnego z TVP biorąc pod uwagę jej poglądy. Dla przypomnienia warto wspomnieć, że celebrytka popiera ruch LGBT, zatem jest to sprzeczne z polityką obecnej władzy.

"Wielka awantura”

Ewa Minge wyznała ostatnio, że ludzie robią zdecydowanie zbyt dużą otoczkę wokół całej sprawy. Dodała, że nie jest bezpośrednio zatrudniona przez TVP, a polityka jej nie interesuje – nie jest także przedmiotem programu, który prowadzi.

- Wielka awantura o media. (…) Nie jestem zatrudniona w TVP, wykonuję pracę dla firmy producenckiej, która akurat dla TVP Kobieta to sprzedała. Jestem na takim etapie, że mogę wybierać i nie wszystko muszę, nie muszą patrzeć, czy to jest politycznie, czy nie. - wyznała projektantka.