Patrycja Szczepanowska od lat związana jest ze szklanym ekranem i teatrem. 42-latka nie tyko zajmuje się aktorstwem, śle również produkcją filmową i teatralną. Jest także scenarzystką i dramaturgiem.

Aktorkę można było zobaczyć w takich produkcjach jak „Sprawa na dziś”, „Na Wspólnej”, „Rodzinka”, „Plebania”, czy „Lokatorzy”.

Patrycja Szczepanowska przekazała fanom wspaniałą wiadomość

Patrycja Szczepanowska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i bardzo rzadko można zobaczyć w jej mediach społecznościowych intymne zdjęcia. Głównie posty dotyczą jej pracy.

Kilka miesięcy temu aktorka zdecydowała się jednak na przekazanie fanom szczęśliwych wieści. Patrycja Szczepanowska zaszła w ciążę!

Gwiazda „Plebanii” urodziła śliczną córeczkę

Okazuje się, że maleństwo jest już na świecie. 42-letnia Patrycja Szczepanowska urodziła śliczną córeczkę, której dała da imiona – Wiktoria Hiacynta. Poród odbył się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Patrycja Szczepanowska opublikowała urocze zdjęcie z córeczką. W poście na Instagramie aktorka podziękowała wszystkim lekarzom i pielęgniarkom z którymi miała styczność w ostatnich miesiącach. Gratulujemy!

Jak informował portal "Życie Polska": KLUCZOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI BEATY KOZIDRAK! WIADOMO, JAKA KARA MOŻE SPOTKAĆ WOKALISTKĘ ZA JAZDĘ POD WPŁYWEM. NA PEWNO BĘDZIE DOTKLIWA

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCY FINAŁ “TAŃCA Z GWIAZDAMI”. WIADOMO, NA CO PIOTR MRÓZ PRZEZNACZY AŻ 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH Z WYGRANEJ. TAKI CEL ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH WIDZÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: PREZYDENT ZALICZYŁ SPORĄ WPADKĘ I NARAZIŁ SIĘ OBYWATELOM. ZACHOWANIE GŁOWY PAŃSTWA JEST SZEROKO KOMENTOWANE. WIELE OSÓB UWAŻA TO ZA NIEWŁAŚCIWY KROK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELKIE SZCZĘŚCIE UCZESTNIKA “ROLNIK SZUKA ŻONY” PO WIELU LATACH. MĘŻCZYZNA NARESZCIE STANĄŁ NA ŚLUBNYM KOBIERCU. PAŃSTWO MŁODZI RODEM Z BAJKI