Małgorzata oraz Radosław Majdanowie są jedną z najbardziej rozchwytywanych i popularnych par polskiego show – biznesu. Ponadto, nietrudno domyślić się także, że oboje nieźle zarabiają prowadząc własne działalności.

Pierwsza żona Radosława Majdana zmieniła się nie do poznania

Rodzina Majdanów od przyjścia na świat małego Henia nieustannie zyskuje fanów. Internauci uwielbiają oglądać perypetie całej gromadki, która wraz z psami jest naprawdę liczna.

Majdanowie udowadniają, że można zbudować wspaniałą rodzinę nawet po przejściach. Zarówno Małgorzata jak i Radosław byli już wcześniej w związkach małżeńskich.

Małgorzata Rozenek-Majdan była związana z Jackiem Rozenkiem, z którym doczekała się nawet dwóch synów. Radosław Majdan znany jest głównie ze swojego małżeństwa z Dodą.

Mało kto wie, że przed Dorotą Rabczewską mężczyzna miał jeszcze jedną żonę -Sylwię Koperkiewicz. Piękna kobieta poślubiła byłego bramkarza 20 czerwca 1998 roku.

Monika Majdan, Radosław Majdan. Źródło: jastrzabpost.pl
Monika Majdan, Radosław Majdan. Źródło: jastrzabpost.pl
Monika Majdan, Radosław Majdan. Źródło: jastrzabpost.pl

Sylwia Majdan do dziś robi ogromną karierę w swojej branży

Sylwia do dziś używa nazwiska byłego męża. Kobieta od zawsze interesowała się modą. Na początku lat 90. Zaczęła projektować ubrania i zajmuje się tym do dziś.

Sylwii Majdan ma swoje własne atelier, a część jej kreacji można podziwiać na Instagramie. Była Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych.

Jak informował portal "Życie Polska": KLUCZOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI BEATY KOZIDRAK! WIADOMO, JAKA KARA MOŻE SPOTKAĆ WOKALISTKĘ ZA JAZDĘ POD WPŁYWEM. NA PEWNO BĘDZIE DOTKLIWA

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCY FINAŁ “TAŃCA Z GWIAZDAMI”. WIADOMO, NA CO PIOTR MRÓZ PRZEZNACZY AŻ 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH Z WYGRANEJ. TAKI CEL ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH WIDZÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: PREZYDENT ZALICZYŁ SPORĄ WPADKĘ I NARAZIŁ SIĘ OBYWATELOM. ZACHOWANIE GŁOWY PAŃSTWA JEST SZEROKO KOMENTOWANE. WIELE OSÓB UWAŻA TO ZA NIEWŁAŚCIWY KROK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELKIE SZCZĘŚCIE UCZESTNIKA “ROLNIK SZUKA ŻONY” PO WIELU LATACH. MĘŻCZYZNA NARESZCIE STANĄŁ NA ŚLUBNYM KOBIERCU. PAŃSTWO MŁODZI RODEM Z BAJKI