Jak mieszkał wybitny artysta, Krzysztof Krawczyk? Żona muzyka zdecydowała się pokazać mediom ich wspólny dom. Fani nie spodziewali się, że tak mieszkał artysta!

Kiedy cały kraj obiegła nieprawdopodobna informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka na początku wiosny tego roku, niemalże nikt nie mógł uwierzyć w tę ogromną tragedię i stratę - to koniec pewnego rozdziału w historii muzyki w kraju.

Po pewnym czasie od odejścia piosenkarza jego żona, Ewa Krawczyk zaczęła udzielać wywiadów, lecz widać było, że cały czas nie może pogodzić się z jego śmiercią. Ostatnio zgodziła się pokazać ich wspólny dom - okazało się, że nadal trzyma wszystkie rzeczy męża!

“On tutaj jest”

Ewa Krawczyk pokazała mieszkanie, a także różne rzeczy osobiste Krzysztofa, jak ubrania, okulary czy zegarek. Wyznała, że wszystko pozostało w tym samym miejscu, a ona dzięki temu czuje jego obecność w domu. Fani mocno współczują kobiecie i w dalszym ciągu bardzo wspierają ją w codziennym życiu.

- Żyję wśród męża. Jest on przez cały czas obecny w domu. (…) Rzeczy, które zostawił, okulary, zegarek, wszystko jest na tym samym miejscu. Książki, które czytał, są nieruszone. (…) Te rzeczy muszą tu być, nie wyobrażam sobie, żeby Krzysia tu nie było. On musi tu być. - brzmi fragment wypowiedzi Ewy Krawczyk.

Jak mieszkał artysta? Zobacz tutaj.