Jak doskonale wiemy, w tej edycji programu „The Voice of Poland” do grona jury dołączyła Sylwia Grzeszczak. Okazuje się jednak, że fani muzycznego show nie są do końca zadowoleni z takiego wyboru producentów.

Kontrowersyjne zachowanie gwiazdy!

Według informacji podanych przez portal Super Express już w ubiegłym tygodniu zachowanie piosenkarki nie spodobało się widzom. Jednak w sobotę granica została totalnie przekroczona.

Zasady programu wskazują, że trenerzy wybierają dwoje uczestników, którzy muszą odbyć bitwę na głosy poprzez wykonanie tego samego utworu, a zwycięzca bitwy przechodzi do finału.

Wybór Sylwii Grzeszczak padł na Karolinę oraz Igę. Uczestniczki show zmierzyły się ze sobą wykonując utwór „Ale jazz’ Sanah. Widzom nie spodobał się fakt, że mimo iż sama Sylwia Grzeszczak widziała, że ten utwór nie pasuje do głosu dziewczyn, to nie wycofała się z wyboru!

Widzowie są poruszeni!

- Muszę być szczera, macie delikatne wokale, na tyle delikatne, że ta piosenka was przykryła. (...) Dzisiaj zjadł was stres - powiedziała trenerka podczas programu.

Niestety, inni jurorzy także mieli podobne zdanie. Występ dziewczyn nie spodobał się praktycznie nikomu. Finalnie jednak Sylwia Grzeszczak wybrała Igę. Fani programu są jednak zniesmaczeni sytuacją i uważają, że niesamowicie utalentowana Karolina została w ten sposób mocno skrzywdzona.

Jak informował portal "Życie Polska": MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYM WPISEM W SIECI. AKTORKA PRZEKONUJE, CO TRZEBA PRZESTAĆ TRAKTOWAĆ JAKO TABU. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: GIS WYDAŁ SPECJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI. ZNANA SIEĆ HANDLOWA WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT SPOŻYWCZY. LEPIEJ GO NIE SPOŻYWAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ANNY MICHALSKIEJ? UCZESTNICZKA PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" JES ZAANGAŻOWANA W RELACJĘ Z WAŻNYM DLA NIEJ MĘŻCZYZNĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MŁODSI SENIORZY BĘDĄ MIEĆ NIEDŁUGO POWODY DO RADOŚCI. Z ICH PORTFELI UBĘDZIE MNIEJ PIENIĘDZY. WIELE OSÓB OTRZYMA DARMOWE LEKI