Dagmara Kaźmierska w niezwykle szczerym wywiadzie dla serwisu Pomponik ujawniła, że gdyby nie wyrok za sutenerstwo i spędzenie dłuższego czas w więzieniu dziś nie byłaby sławną osobą i nie znalazłaby się w telewizji. Gwiazda stacji TTV i programu „Królowe Życia” ujawniła wiele szczegółów swojego życia. Co powiedziała?

Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska postanowiła wydać autobiografię pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia”, w której bez oporów opowiada o swoim życiu, przeszłości i grzechach, a jednocześnie wiele jest tu humorystycznych fragmentów. Gwiazda zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, że nie rozpamiętuje przeszłości, z porażek i błędów wyciągnęła wnioski i chce iść dalej.

Dagmara Kaźmierska wydała autobiografię! Królowa Życia wyjawiła w niej wiele tajemnic

Kaźmierska przyznaje, że największym błędem w życiu, którego nie może sobie wybaczyć jest wypadek samochodowy, gdzie miała niezapięte pasy. Jego konsekwencje ponosi do dziś. Przyznała również, że jest opcja, by na bazie jej autobiografii powstał film, w którym w głównej roli najchętniej widziałaby siebie.

Okazuje się również, że pierwotnie „Królowe Życia” miały by programem wyłącznie o Dagmarze Kaźmierskiej! Wpierw nosił tytuł „Ameryka jest tu!”. Jednak przyszła gwiazda wyperswadowała ten pomysł producentce i reżyserowi, gdyż nie miała odwagi w pierwszym momencie na opowiedzenie do końca o swojej przeszłości. Za jej sugestią program ma od początku wiele bohaterek.

Kaźmierska przyznaje, że od początku miała talent komediowy i aktorski, a wiele osób widziało w niej drugą Hankę Bielicką. Gwiazda przyznała też, że nie chce zapeszać i nie lubi mówić o pieniądzach, ani o tym, na czym najbardziej się w życiu dorobiła.

Dagmara przyznała również, że na pierwszym miejscu w jej życiu zawsze będzie jej syn Conan. Wspomnienia z czasu pobytu w więzieniu nie są dla niej miłe, jednak niewiele osób wiedziało, że za kratkami zyskała pseudonim „księżniczka”. Dlaczego?

- Bo nawet tam nie rozstawałam się ze swoim fioletowym futrem z lisów – powiedziała Dagmara Kaźmierska, przyznając, że nawet na spacerniak zakładała wysokie szpilki. Jednak więzienie nie jest niczym dobrym, co sama przyznała.

Dagmara Kaźmierska/YouTube @Interia
Dagmara Kaźmierska/YouTube @Interia

Jak informował portal "Życie Polska": MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYM WPISEM W SIECI. AKTORKA PRZEKONUJE, CO TRZEBA PRZESTAĆ TRAKTOWAĆ JAKO TABU. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: GIS WYDAŁ SPECJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI. ZNANA SIEĆ HANDLOWA WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT SPOŻYWCZY. LEPIEJ GO NIE SPOŻYWAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: WYDAŁO SIĘ, CO DZIEJE SIĘ Z ZAROBKAMI BEATY KOZIDRAK. WOKALISTKA TRACI POTĘŻNE PIENIĄDZE Z DNIA NA DZIEŃ. SYTUACJA PIOSENKARKI NIE JEST OPTYMISTYCZNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA ELŻBIETY II! MONARCHINI SPĘDZIŁA OSTATNIĄ NOC W SZPITALU. PODDANI SIĘ MARTWIĄ. CO OBECNIE DZIEJE SIĘ Z KRÓLOWĄ