Jedna z bardziej popularnych aktorek postanowiła wyjawić sekret jej udanego małżeństwa. Doradza, co należy robić aby uczucie nie wygasło. Każdy powinien przeczytać te słowa!

Agnieszka Sienkiewicz należy do grona lubianych w polskiej telewizji gwiazd. Swoją popularność zdobyła przede wszystkim dzięki umiejętnościom aktorskim, lecz także dzięki swojej charyzmie i osobowości, którą ukazuje na prywatnych mediach społecznościowych.

Prywatnie od ponad czterech lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z Mikołajem Gauerem, z którym doczekała się dwójki dzieci. Ostatnio podzieliła się z fanami ich wspólnym przepisem na udane małżeństwo. Co takiego poradziła?

Każdy powinien to wiedzieć!

Gwiazda wyznała, że niezależnie od stażu związku nie można zapomnieć o wspólnych zainteresowaniach. Nawet mając dzieci należy postarać się o to, aby od czasu do czasu porobić coś tylko we dwoje. To zdecydowanie umacnia relacje. Fanki potwierdziły te słowa - również w ten sposób dbają o uczucia w swoich związkach.

- Bardzo ważne jest pielęgnowanie wspólnych pasji. Nie chcę, by małżeństwo ograniczyło się tylko do wymieniania informacji, kto wyprowadza psa, a kto odbiera dziecko i skąd. My z mężem pielęgnujemy uczucie, wyjeżdżając bez dzieci. - wyjaśniła.