Najnowsze fotografie, które pojawiły się w mediach społecznościowych mówią same za siebie. W rodzinie popularnego aktora wydarzyła się smutna sytuacja... Marek Krupski pogrążony w żałobie, fani mocno go wspierają. Co się stało?

Marek Krupski należy do grona najbardziej popularnych i szanowanych w gronie aktorskim osobowości. Mężczyzna pomimo braku wykształcenia aktorskiego przejawia spore zdolności, które pozwalają mu grać w najbardziej uznanych polskich serialach i filmach. Mężczyzna największą popularność zdobył dzięki grze w serialu “Malanowski i partnerzy” - do czego został wręcz stworzony, gdyż przed aktorstwem pracował jako policjant na wydziale kryminalnym.

Potem zaś grywał również w bardziej obyczajowych serialach, jak “Barwy szczęścia” czy “Przyjaciółki”. Aktor cieszy się powodzeniem zwłaszcza pośród damskiej części widowni, która jednogłośnie przyznaje, że Krupski należy do najbardziej atrakcyjnych aktorów w Polsce.

Wielki smutek w rodzinie

Ostatnie zdjęcia opublikowane przez aktora oraz jego żonę jasno wskazują, że odeszła matka Marka Krupskiego. Jak widać, żona aktora także była mocno związana ze swoją teściową. Fani łączą się z nimi w bólu i mocno wspierają.

- Kocham Cię Mamo, To nieprawda, że czas przyzwyczaja do bólu - napisał Marek Krupski.