Tego zupełnie nikt się nie spodziewał... Znana aktorka pokazała się publicznie w sukience zrobionej ze śmieci! Ta stylizacja zdziwiła wszystkich. O co tutaj chodzi?

W ostatnich latach gwiazdy coraz chętniej i częściej biorą udział w przeróżnych kampaniach społecznych nawołujących do zaprzestania szkodliwych działań oraz rozpoczęcia większej dbałości o środowisko.

Takie akcje są jak najbardziej pozytywne, ponieważ celebryci mając tak szerokie zasięgi w sieci oraz wpływ na swoich fanów mogą naprawdę wiele zdziałać.

W kampanie chroniące środowisko angażuje się coraz więcej celebrytów z całego świata i w różny sposób pokazują swój manifest. To, jak do dbałości o zieleń zachęcała ta popularna, amerykańska aktorka zdziwiło wszystkich!

Sukienka ze śmieci?!

Tak, to prawda! Kerry Katona, która brała udział w amerykańskiej wersji programu Big Brother bardzo poważnie zaangażowała się w akcję dotyczącą uświadamiania, jakie ilości śladu węglowego pozostawiamy.

Ostatnio w celu promowania akcji ochrony środowiska chodziła ulicami USA ubrana w sukienkę zrobioną z... prawdziwych śmieci. Trzeba przyznać, że ten widok nie należał do najlepszych, lecz właśnie takie działania najbardziej uświadamiają. Internauci są pod wrażeniem odwagi, jaką miała w sobie celebrytka.

Kerry Katona / pomponik.pl