Te nagrania, mimo iż zostały opublikowane lata temu wciąż robią furorę w sieci. Pogodynek z białostockiej telewizji zasłynął dzięki nietypowemu przedstawianiu prognozy pogody. Internauci go uwielbiają, każdy musi zobaczyć te nagrania!

Mogłoby się wydawać, że przedstawienie prognozy pogody w telewizji jest zawsze poważne i wręcz nudne oraz nie da się przedstawić jej w jakiś inny, nietypowy sposób. Każdy oglądając prognozę raczej spodziewa się po prostu tak zwanych suchych faktów, czyli informacji jaka aura będzie w kolejnych dniach.

Rogers Cole – Wilson pochodzący ze Sierra Leone, państwa leżącego w zachodniej Afryce lata temu przedstawiał prognozę pogody w lokalnej, białostockiej telewizji. Mimo iż mężczyzna miewa małe problemy z językiem polskim, to jednak widzowie pokochali go za nietypowy sposób przedstawiania owej prognozy!

“Różowe kalesony” - każdy musi to zobaczyć!

W sieci można zobaczyć wiele filmików białostockiej telewizji TV Jard z udziałem tego zabawnego pogodynka. Mężczyzna zapowiadając pogodę zawsze przywołuje jakąś zabawną sytuację, która rozśmiesza do łez!

Filmik, w którym opowiada o mroźnej zimie w Polsce, kuligu oraz różowych kalesonach był najbardziej zabawnym z całej serii. Każdy musi go obejrzeć!