Najnowsze nagranie, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych Radosława Majdana mówi samo za siebie. Mały Henio idzie śladami ojca - właśnie zrobił coś, z czego rodzice mogą być bardzo dumni! Były piłkarz uwiecznił to na nagraniu. Fani nie mogą się napatrzeć, są zachwyceni!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina Majdanów od przyjścia na świat małego Henia nieustannie zyskuje fanów. Internauci uwielbiają oglądać perypetie całej gromadki, która wraz z psami jest naprawdę liczna.

Majdanowie udowadniają, że można połączyć obowiązki domowe wraz z pracą nawet wtedy, kiedy domowników jest wielu.

Od kiedy mały Henio przyszedł na świat fani chętnie oglądają jego dorastanie i to, jak się zmienia oraz uczy nowych rzeczy. Wszyscy zastanawiają się, jakie zainteresowania będzie przejawiał chłopiec i czy pójdzie śladami ojca - piłkarza. Ostatnie nagranie rozwiewa wątpliwości!

Henio idzie śladami ojca?

Radosław Majdan ostatnio zamieścił w sieci poruszający filmik. Widać na nim, jak ojciec z synem grają w piłkę, a junior strzela swoją pierwszą bramkę - zostało to uwiecznione, a fani są zachwyceni!

Sam piłkarz ma zatem powody do radości, ale i refleksji – czy syn będzie interesował się piłką nożną w przyszłości, czy może jednak będzie to coś innego.

Bramka/ instagram: r_majdan