Nowa restauracja Roberta Lewandowskiego w centrum Warszawy robi piorunujące wrażenie! Anna Lewandowska oprowadza i pokazuje wszystkie zakamarki. Lokal ma 3300 metrów kwadratowych! Wow, to istny raj dla wszystkich fanów piłki nożnej - nawet dla najmłodszych!

Nietrudno zauważyć, że Robert Lewandowski wraz z żoną bardzo dobrze inwestują wszystkie zarobione pieniądze. Ostatnio jeden z najlepszych piłkarzy na świecie otworzył luksusową restaurację w samym centrum stolicy. Wczoraj do NINE’s Restaurant & Sports Bar przyszło nad wyraz dużo osób, co związane było z meczem reprezentacji Polski z San Marino.

W lokalu pojawiła się także sama Anna Lewandowska, która oprowadziła po tym magicznym miejscu.

Ten lokal robi wrażenie!

Jak donoszą media, lokal ma aż 3300 metrów kwadratowych i znajdują się tam trzy kuchnie! Menu zaś stworzone było przez samego syna Magdy Gessler, Tadeusza Mullera.

Anna Lewandowska przed wczorajszym meczem wybrała się do owego miejsca - już na zewnątrz widać było ogromną kolejkę do lokalu. W środku zaś na gości czekało mnóstwo atrakcji – przede wszystkim na ekranach wyświetlany był mecz, a dla najmłodszych zatrudniono animatorki zabawiające dzieci.

- Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. - wyznał syn restauratorki.