Ostatnio opublikowana fotografia w mediach społecznościowych jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd w Polsce, Joanny Liszowskiej zapiera dech w piersiach! Gwiazda pokazała siebie bez makijażu. W takim wydaniu aktorki nikt jeszcze nie widział, lecz trzeba przyznać, że nadal zachwyca!

Joanna Liszowska bez cienia wątpliwości należy do grona tych osobistości show – biznesu, które zyskały popularność na stałe. Nie jest to zatem osoba, która “ma swoje pięć minut”, które miną i wszyscy o niej zapomną. Aktorka od swojego debiutu na szklanym ekranie, czyli w roku 2002 otrzymuje kolejne propozycje aktorskie, a liczba jej fanów nieustannie wzrasta.

Nic więc dziwnego, że i w mediach społecznościowych gwiazda jest aktywna – stara się bowiem mieć stały kontakt ze swoimi fanami. Na Instagramie jest ich prawie 190 tysięcy!

Nowe oblicze aktorki!

Joanna Liszowska dała się poznać jako kobieta twardo stąpająca po ziemi oraz pewna siebie, a jej image od lat był wyrazem kobiecości i siły, co inspirowało wiele kobiet.

Najnowsza fotografia, którą dodała gwiazda ukazuje ją samą w jaccuzzi, bez makijażu - widać, że świetnie się bawi. Ponadto, fani przyznali jednogłośnie, że kobieta w naturalnej wersji w dalszym ciągu wygląda olśniewająco i bardzo kobieco.