Jedno z najsłynniejszych wydarzeń dla wszystkich jeźdźców właśnie się odbyło. To już 20. Wielki Bieg św. Huberta. W Gałkowie pojawiły się same największe gwiazdy – jak wyglądało to wydarzenie w tym roku?

Nie każdy wie, ale Wielki Bieg św. Huberta organizowany jest już od dwudziestu lat. To ważne wydarzenie dla wszystkich jeźdźców, na którym co roku pojawiają się znane osobistości. Święty Hubert to patron wszystkich jeźdźców, myśliwych i leśników, zatem cała impreza również odbywa się w plenerze i goście wykonują różne zabawy i konkurencje. Organizatorami są Piotr Kraśko oraz jego żona, Karolina Ferenstein - Kraśko.

Najważniejszą tradycją jest tak zwana gonitwa za lisem, czyli jeźdźcem oznaczonym lisią kitą. Osoba, która dogoni lisa i zerwie owy ogon, zostaje nim w przyszłym roku. Ta zabawa, a także wiele innych zawsze kończą się wspólnym ogniskiem.

Przybyły same największe gwiazdy!

W tym roku na imprezie w Gałkowie, poza gospodarzami pojawiło się także wiele znanych osobistości, jak Agnieszka Woźniak - Starak, Lara Gessler wraz z mężem, Borys Szyc, Maja Bohosiewicz, Joanna Przetakiewicz z mężem, Katarzyna Sokołowska czy Jarosław Bieniuk z partnerką.

Trzeba przyznać, że zabawa z całą pewnością była przednia!