Najważniejsza osoba stacji TVN, Edward Miszczak po raz pierwszy publicznie pokazał się ze świeżo upieczoną żoną. Fani uwielbiają tę parę! Jednogłośnie przyznali, że lubią na nich patrzeć. Kim jest wybranka dziennikarza?

Edward Miszczak jest postacią, którą być może nie każdy zna, lecz osoby ze świata show – biznesu znają go bardzo dobrze. Mężczyzna jest dziennikarzem, ale także najważniejszą osobą w stacji TVN, ponieważ pełni tam funkcję dyrektora programowego.

Prywatnie Edward Miszczak rozwiódł się ze swoją wieloletnią partnerką w roku 2019 i niedawno zawarł drugi związek małżeński z Anną Cieślak.

Po raz pierwszy publicznie razem!

W minioną sobotę para wybrała się po raz pierwszy po ślubie wspólnie do teatru na spektakl “Małżeństwo do poprawki”. Fani jednogłośnie przyznali, że dobrze razem wyglądają. Ponadto, istnieją spekulacje, że nowożeńcy jako podróż poślubną wybiorą jakiś egzotyczny kierunek. Internauci czekają na pierwsze fotki!

- Większość znajomych spodziewała się, że podróż poślubna nie będzie ekstrawagancka i że para pojedzie do Francji (...). Jednak postanowili wybrać jakąś bardziej egzotyczną destynację, gdzie mają nadzieję odpocząć całkowicie prywatnie z dala od fleszy reporterów. - mówi znajomy pary.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT