Jedno z najnowszych fotografii opublikowanych w mediach społecznościowych jednej z najbardziej popularnych kobiet w dziedzinie sportu, Agnieszki Radwańskiej zrobiło w sieci prawdziwy szał! Gwiazda pokazała brzuch, fani nie mają już żadnych wątpliwości - teraz już wszystko wiadomo! Internauci nie mogą napatrzeć się na to zdjęcie!

Agnieszka Radwańska to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej utalentowanych i wybitnych osób polskiego sportu, której dokonania na zawsze zapiszą się w kartach historii, a także w pamięci Polaków. Mimo iż gwiazda zakończyła już karierę i nie gra zawodowo w tenisa, tak jednak grono fanów, które zebrała przez te wszystkie lata w dalszym ciągu jej nie opuszcza i wciąż obserwuje w sieci.

Była tenisistka na swoim Instagramie ma prawie 320 tysięcy obserwujących, co mówi samo za siebie! Choć zamieszcza przede wszystkim fotki z prywatnego życia, tak jednak fani wyczekują każdej kolejnej z wielką niecierpliwością.

Ta fotka wiele wyjaśnia!

Agnieszka Radwańska jakiś czas temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Fani byli bardzo ciekawi, jak bardzo kobiecie spodoba się macierzyństwo i nie ukrywali, że czekają na wieści o kolejnych potomkach gwiazdy.

Ostatnio opublikowane zdjęcie jednak sporo wyjaśnia - widać, że Radwańska wróciła do treningów po ciąży, ponieważ jej brzuch wygląda fenomenalnie! Jak widać, na razie nie ma w planach kolejnego dziecka, lecz fani nadal mają na to nadzieję!


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT