Opublikowany przez Beatę Kozidrak post w mediach społecznościowych był długo wyczekiwanym przez tysiące ludzi. To wielki powrót artystki, po tym jak odsunęła się w cień po aferze samochodowej. Teraz czuje wsparcie od fanów...

Beata Kozidrak to bez wątpienia jedna z największych i najwybitniejszych gwiazd polskiej muzyki. Jej utwory są znane i lubiane od lat – i z pewnością pozostanie tak jeszcze przez długi czas.

Dla tysięcy osób jest wzorem do naśladowania i autorytetem, lecz kiedy miesiąc temu w mediach pojawiły się informacje o prowadzeniu przez gwiazdę samochodu pod wpływem alkoholu, wiele osób poczuło zdziwienie i pewnego rodzaju rozczarowanie.

Nic więc dziwnego, że celebrytka zniknęła z mediów społecznościowych na jakiś czas. Mimo to jednak wcześniej wyraziła poczucie wstydu i przeprosiła fanów za swoje zachowanie.

Wielki powrót!

Po miesiącu ciszy liderka zespołu “Bajm” w końcu opublikowała długo wyczekiwany post. Było to nagranie z ostatniego koncertu gwiazdy, który odbył się w Poznaniu. W opisie nagranie wspomniała o “trudnych chwilach”, które z pewnością nawiązują do wydarzenia sprzed miesiąca.

Na koncercie w Poznaniu, wspólnie z Justyną Steczkowską zaśpiewałyśmy premierowy utwór – „Między nami”, do którego napisałam tekst, a Justyna – muzykę. Pisząc go, nawiązuje do Naszego życia artystycznego, jego pięknych, ale czasami trudnych chwil… Dziękuje za Wasze ciepło i dobrą energię- napisała.