Całkiem nowe nagranie opublikowane w mediach społecznościowych Dominiki Tajner wzbudziło w fanach niemałe przerażenie. Gwiazda właśnie trafiła do szpitala i przebywa na łóżku w oczekiwaniu na operację. Fani nie kryją strachu i niepokoju... Co takiego stało się celebrytce?

Dominika Tajner jest córką słynnego Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, który w przeszłości był trenerem Adama Małysza. Dominika Tajner jednak największą popularność i rozpoznawalność zyskała dzięki zawarciu związku małżeńskiego z jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, Michałem Wiśniewskim.

Mimo iż związek małżeński rozpadł się w roku 2019, celebrytka w dalszym ciągu pozostaje osobą medialną i ma tysiące fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 70 tysięcy obserwujących, co mówi samo za siebie.

To nagranie zszokowało wszystkich!

Ostatnio Dominika Tajner przekazała za pośrednictwem Instastory poważnie brzmiącą wiadomość.

- Jestem gotowa do operacji i trzeba to przeżyć - powiedziała.

Jednak kończąc uspokoiła fanów, że nic poważnego się nie stało i o szczegółach opowie po operacji.

- Żeby nie niepokoić nikogo.(...) Opowiem tę historię na pewno, bo warto o takich rzeczach wiedzieć i dbać o profilaktykę, żeby takich sytuacji trudniejszych nie było. Ale pozwólcie, że opowiem, jak trochę dojdę do siebie.- uspokajała.