Najnowsze informacje dotyczące jednej z bardziej popularnych w ostatnich miesiącach gwiazd mogą zaskoczyć. Agnieszka Kaczorowska w telewizji śniadaniowej ponownie wypowiedziała się o “modzie na brzydotę”. Aktorka nie zmienia swojego stanowiska w tej sprawie. Co na to fani?

Agnieszka Kaczorowska należy do grona tych gwiazd, które nie boją się odważnie i głośno wyrażać swoich poglądów w różnych kwestiach. Tancerka, a także aktorka, która zyskała sławę dzięki roli Bożeny w serialu “Klan” nie tak dawno wypowiedziała się w sieci na temat tak zwanej mody na brzydotę.

Celebrytka skrytykowała to, że coraz więcej osób pokazuje w Internecie swoje prywatne życie, problemy i słabości nie próbując na siłę koloryzować i upiększać swojego życia. Nietrudno się domyślać, że po takich słowach sama znalazła się w ogniu krytyki, o co została zapytana w telewizji śniadanowej.

“Ta negatywna energia bardzo źle na mnie wpłynęła”

Agnieszka Kaczorowska będąc w “Dzień Dobry TVN” została zapytana o cały hejt, jaki wylał się na nią po wcześniejszych słowach.

- Kompletnie się nie spodziewałam takiego zrozumienia tekstu, który napisałam. On był napisany z intencją dobra i motywowania kobiet. Ta negatywna energia (...) bardzo źle na mnie wpłynęła. To był bardzo trudny tydzień. - wyznała.