Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najbardziej lubianych wokalistek w Polsce, Sylwii Grzeszczak właśnie ujrzały światło dzienne. Celebrytka zebrała się na zaskakujące wyznanie i szczerze opowiedziała o swoim życiu prywatnym – o niektórych kwestiach nie wiedział zupełnie nikt. Okazuje się, że to nie kariera stanowi dla niej największą wartość. Co zatem?

Sylwia Grzeszczak to postać, która na scenie po raz pierwszy pojawiła się już jako dziecko w programie “Od przedszkola do Opola”. Potem zaś wystąpiła w innym show, kultowym “Idolu”, gdzie jej talent został zauważony i doceniony. Dopiero trzy lata późnej jednak nagrała płytę z Liberem, a jej kariera powoli nabierała rozpędu.

Nie każdy wie, że podczas nagrywania wspólnej płyty między parą zaiskrzyło, a tuż po niej oficjalnie zostali w związku. W roku 2014 się pobrali, a rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Do dziś tworzą udaną rodzinę.

Okazuje się, że w tym związku nie zawsze było kolorowo...

Romans?

W pewnym momencie Liber nawiązał współpracę z Natalią Szroeder, a w sieci pojawiało się coraz więcej spekulacji o rzekomym ich romansie. Niedługo potem jednak pojawiło się oficjalne oświadczenie, że między nimi do niczego nie doszło, zatem zarówno Sylwia, jak i fani mogą być spokojni.