Najnowsze doniesienia medialne mogą zaskoczyć naprawdę wiele osób. Okazuje się, że być może powstanie kontynuacja jednego z największych hitów kinowych, który jest uwielbiany przez miliony osób z całego świata. O czym będzie druga część kultowego “Titanica”?

“Titanic” jest produkcją tak kultową i popularną, że zna go niemalże każdy - zarówno młodsi, jak i starsi widzowie. Ta tragiczna historia, która wydarzyła się naprawdę w roku 1912 wstrząsa, a także porusza sercami od wielu lat, a fani pokochali duet aktórów: Leonardo di Caprio oraz Kate Winslet, którzy wcielili się w postaci Jake i Rose.

W przyszłym roku będzie miała miejsce kolejna, tym razem już 25. Rocznica stworzenia owej produkcji i z tego powodu producenci planują przygotować dla fanów coś wyjątkowego.

Druga część Titanica?!

Jak donoszą media, Kate i Leonardo otrzymali propozycję ponownego spotkania się w miejscu kręcenia filmu – prawdopodobnie będą oni jednak tylko odtwarzać kultowe sceny. Mimo to fani w dalszym ciągu są podekscytowani i czekają na te sceny!

- Przyjaciele mówią, że Kate i Leo są szczególnie podekscytowani powrotem na miejsce kręcenia filmu, w którym Rose przeżyła tragiczne zatonięcie. Ma miejsce w ich sercach. (...) Nie mogą się doczekać powrotu do Rosarito, gdzie spędzili jeden z najlepszych okresów swojego życia. - donosi informator.