Najnowsza fotografia, która właśnie została opublikowana w mediach społecznościowych na profilu Barbary Kurdej – Szatan robi w sieci prawdziwą furorę! Aktorka zaprezentowała swój nowy look. W takim wydaniu jeszcze nikt jej nie widział! Fani są zachwyceni i nie mogą się napatrzeć!

Jak powszechnie wiadomo, Barbara Kurdej – Szatan należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uznanych gwiazd polskiego show – biznesu, zarówno przez współpracowników, jak i fanów.

Mimo iż popularność przyniósł jej dopiero udział w reklamach zaledwie kilka lat temu, to od samego początku pojawienia się na szklanym ekranie zdobyła tysiące oddanych i wiernych fanów, a także wiele propozycji aktorskich.

Kobieta pozostaje aktywna w sieci, gdzie chętnie publikuje fotki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego, a fani z wielką uwagą śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych.

Wygląda jak Magda Gessler?!

Ostatnia dodana fotka na Instagrama spodobała się niemal wszystkim. Barbara Kurdej – Szatan opublikowała zdjęcie, na którym ma zakręcone włosy - oczywiście była to tylko charakteryzacja podczas kręcenia zdjęć do najnowszego filmu “Miłość na cztery łapy”, a nie wielka metamorfoza wyglądu aktorki.

Mimo to jednak fani są zachwyceni i jednogłośnie przyznali, że ta fryzura pasuje do celebrytki. Niektórzy nawet porównali ją do słynnej restauratorki, Magdy Gessler!