Najnowsze fotografie przedstawiające jedną z najbardziej popularnych w ostatnim czasie aktorek, Joannę Opozdę robią w sieci prawdziwy szał. Kobieta wystąpiła w olśniewającej i niezwykle stylowej kreacji na czerwonym dywanie. Znalazła się tam nie bez powodu, ma ogromne powody do radości i dumy. O co chodzi?

Joanna Opozda to bez cienia wątpliwości osoba, która od wielu miesięcy pozostaje w kręgu dużego zainteresowania mediów oraz Internautów. Wszystko to za sprawą burzliwego związku z Antkiem Królikowskim, ich skrywanej długo decyzji o małżeństwie, a ostatnio – potwierdzeniem przypuszczeń o ciąży aktorki.

Jak się okazuje, gwiazda ma jeszcze więcej powodów do radości i dumy – ostatnio pojawiła się na premierze najnowszej produkcji, w której zagrała główną rolę. O czym mowa?

Wybrała ją sama Brigitte Bardot!

Reżyser Lech Majewski stworzył film “Brigitte Bardot Cudowna” będący opowieścią o tytułowej kobiecie. Jego premiera odbyła się podczas 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Jak się okazuje, główną rolę zagrała Joanna Opozda, a na bohaterkę tego filmu została wybrana przez... samą Brigitte Bardot!

- To było trzy lata temu, ale pamiętam, jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział, że pani Brigitte Bardot osobiście wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha pt."Brigitte Bardot Cudowna"! - wyznała uradowana.