Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Aleksandra Rosiak właśnie zaczęła pełnić stanowisko rzeczniczki PZPN. Jak sobie poradzi oraz co na to fani?

Aleksandra Rosiak pracę w mediach rozpoczęła całkiem przypadkiem. Z wykształcenia kobieta jest specjalistką do spraw stosunków międzynarodowych i wcale nie planowała kariery w telewizji – los zadecydował jednak inaczej.

Dziennikarka znalazła się u boku znanego prezentera i dziennikarza, Łukasza Nowickiego, z którym przez dłuższy czas prowadziła program “Pytanie na śniadanie”, a potem także wiele imprez masowych, jak festiwale czy impreza sylwestrowa. Kobieta swoją klasą wielu osobom przypomina młodszą wersję Grażyny Torbickiej.

- Jeśli chodzi o styl bycia, klasę to bez wątpienia Grażyna Torbicka jest moją idolką. Jeśli ludzie mówią, że ją przypominam, to jest dla mnie zaszczyt. Na pewno chciałabym być taka jak ona - powiedziała.

Rzeczniczka PZPN?

Tak, to prawda! Jak przekazał Krzysztof Stanowski za pośrednictwem mediów społecznościowych, Aleksandra Rosiak zaczęła pełnić funkcję rzeczniczki Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jak sobie poradzi na tym stanowisku? Fani nie kryją zaskoczenia, lecz mocno wspierają swoją idolkę.