Jak przekonuje „Super Express”, widać, że Ewa Krawczyk wciąż nie pogodziła się ze śmiercią ukochanego męża. Krzysztof Krawczyk zmarł na początku kwietnia, zostawiając w żałobie miliony swoich fanów, ale przede wszystkim bliskich. Ewa Krawczyk spędziła z wokalistą blisko cztery dekady i nic dziwnego, że po tylu latach związku wciąż wspomina ukochanego.

Żona Krzysztofa Krawczyka postanowiła również podjąć ostateczną decyzję dotyczącą miejsca spoczynku muzyka. Okazuje się, że postanowiła podwójny nagrobek! Dlaczego? Jak wyjaśniła „SE”, chce po śmierci zostać pochowana obok ukochanego. To naprawdę wzruszające postanowienie.

Ewa Krawczyk podjęła decyzje w sprawie grobu Krzysztofa Krawczyka. To naprawdę poruszające kroki

W pół roku po śmierci Krzysztofa Krawczyka na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzi, gdzie pochowany jest Krzysztof Krawczyk pojawił się naprawdę spory i pełen symboliki nagrobek w miejscu spoczynku artysty. Decyzją Ewa Krawczyk i menadżera Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja Kosmali, projekt grobu stworzył zaprzyjaźniony z rodziną Krawczyków ksiądz Krzysztof Niespodziański. Sam nagrobek wyszedł spod ręki mistrza kamieniarskiego, Andrzeja Woźniaka.

Gdy pomnik pojawił się na cmentarzu Ewa Krawczyk nie mogła pohamować łez wzruszenia. Skończone dzieło bardzo ją wzruszyło. Nagrobek utrzymany jest w ulubionych kolorach małżonków – zielonym i czerwonym. Na płycie pomnika pojawił się Jezus z koroną cierniową. Ewa Krawczyk przed śmiercią męża rozmawiała o tym, jak chciałby, aby wyglądał pomnik i jak sam stwierdził – nie chciał, by znajdował się on w centrum i nie chciał się wyróżniać. Jest zachwycona tym, jak wygląda pomnik i myśli, że zmarłemu mężowi też by się podobał.

Okazuje się również, że Ewa Krawczyk zleciła wykonanie podwójnego nagrobka, w tym dla siebie! Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie wyobraża sobie, by po śmierci miała zostać pochowana w innym miejscu.

- Tak ustaliliśmy z Krzysiem przed jego śmiercią, kiedy rozmawialiśmy o tym, jak ma wyglądać pomnik – wyjaśniła w rozmowie z SE.

Zdjęcia nagrobka można zobaczyć tutaj.

Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @ZdrowiePL
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @ZdrowiePL

Jak informował portal "Życie Polska": NA JAW WYSZŁY NOWE FAKTY DOTYCZĄCE ZAGINIONEJ PRZED LATY MADELEINE. RODZICE DZIEWCZYNKI POSTANOWILI PRZERWAĆ MILCZENIE. CZY WIERZĄ W JEJ ODSZUKANIE

Przypomnij sobie: WYSZŁO NA JAW, ŻE IZABELA MAŁYSZ MA DRUGI DOM! ŻONA SŁYNNEGO SKOCZKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ UROKLIWE MIEJSCE. INTERNAUCI ZACHWYCENI WSPANIAŁYMI WIDOKAMI

Portal "Życie Polska" pisał również: PLOTKI KRĄŻĄCE O DANIELU MARTYNIUKU JEDNAK SĄ PRAWDZIWE? GŁOS W SPRAWIE ZABRAŁ KRÓL DISCO POLO. CO O SYNU POWIEDZIAŁ ZENEK MARTYNIUK? MOCNE WIEŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TOMASZ STOCKINGER ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PORAŻAJĄCYCH DONIESIEŃ MEDIALNYCH. AKTOR SERIALU „KLAN” TWIERDZI, ŻE GO WROBIONO! WYPARŁ SIĘ WSZYSTKIEGO