Jak informuje serwis „Super Express”, Krzysztof Jackowski zdecydowanie nie wprowadza nuty optymizmu w swojej najnowszej wizji. Najbardziej znany jasnowidz w Polsce przekonuje, że to, co zobaczył niedawno może znacząco wpłynąć na jakość życia nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowa wizja jasnowidza z Człuchowa naprawdę poraża i może wprawić w zdumienie wiele osób. Co powiedział?

Krzysztof Jackowski opowiedział również podczas ostatniego live’a na swoim kanale na Youtube o spotkaniu z Tomaszem Jacykowem. Co usłyszał od znanego projektanta i specjalisty od wizerunku? W najnowszej przepowiedni jasnowidza jest naprawdę wiele powalających zdarzeń.

Krzysztof Jackowski o swojej najnowszej wizji. To, co zobaczył ma wpłynąć na nasze życie w najbliższej przyszłości

Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski przez lata stał się najbardziej znanym i najczęściej występującym w mediach jasnowidzem w Polsce. Znany jest nie tylko z odnajdywania osób zaginionych, ale od pewnego czasu dzieli się ze swoimi sympatykami wizjami dotyczącymi Polski i świata w najbliższej przyszłości.

Na jego kanale na YouTube znalazło się w ciągu ostatniego roku wiele filmów, w których jasnowidz przedstawia dość ponure wizje przyszłości. To, co obecnie przepowiedział Krzysztof Jackowski może naprawdę przerazić bardzo wiele osób. Nie są to optymistyczne obrazy!

Choć wiele osób nie wierzy w to, co przedstawia w swoich mediach społecznościowych jasnowidz to wiele jego wizji zdobyło dużą popularność. Jackowski przekonuje, że przed wprowadzeniem Internetu i tak dużej liczby urządzeń elektronicznych ludzi byli dla siebie bardziej mili i przyjaźniej nastawieni do siebie. W tej chwili żyjemy w cyfrowym świecie, który zdaniem Jackowskiego ma nie wpływać na nas najlepiej.

Jasnowidz wyjaśnia, ze sami stajemy się istotami cyfrowymi, którym brakuje czasu na normalne życie wśród innych ludzi, a żyjemy bardziej w sieci. Ta przemiana zachodzi błyskawicznie, co przeraża jasnowidza.

„Bez głębszych przemyśleń, czytujemy informacje. Godzimy się z nią, lub nie. Tak bardzo łatwo przeobrazić nasze myślenie z analogowego do cyfrowego” – powiedział Jackowski.

Jak informował portal "Życie Polska": REZYDENCJA AGATY I ANDRZEJA DUDÓW PRZEJDZIE GENERALNY REMONT? NIEBYWAŁE INFORMACJE O PARZE PREZYDENCKIEJ. SPORA SUMA PÓJDZIE NA NOWE I STYLOWE MEBLE

Przypomnij sobie: JOANNA OPOZDA JEDNAK ZOSTANIE MAMĄ? MEDIA NIE USTAJĄ W DOCIEKANIACH O JEJ CIĄŻY. AKTORSKIE MAŁŻEŃSTWO WYDAŁO SPECJALNE OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BOHATERKA TRZECIEJ EDYCJI „SANATORIUM MIŁOŚCI” NIE WYGLĄDA, JAK KIEDYŚ! CO SIĘ STAŁO Z JADWIGĄ SCHWEBS KOSTKIEWICZ? WIDZOWIE MOGĄ JEJ NIE ROZPOZNAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MAREK PIEKARCZYK WYJAWIŁ SWĄ WIELKĄ TAJEMNICĘ Z PRZESZŁOŚCI. WOKALISTA TSA POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ O TYM PRZY JUSTYNIE STECZKOWSKIEJ. MAŁO KTO WIEDZIAŁ