Całkiem nowe informacje o córce Roberta Leszczyńskiego właśnie pojawiły się w mediach. Okazuje się, że nastolatka z impetem wkroczyła w świat polskiego show-biznesu. Czy zamierza iść śladami rodziców, czy może wybrała inną ścieżkę kariery?

Robert Leszczyński był uwielbianym przez tysiące Polaków dziennikarzem przez wiele lat związanym z Gazetą Wyborczą oraz stacją Polsat. Poza tym zasłynął także jako krytyk muzyczny posiadając również muzyczne zdolności.

W roku 2015, kiedy miał zaledwie 48 lat przegrał walkę z chorobą, o której nawet nie wiedział. Niestety, mężczyzna chorował na cukrzycę, lecz ze względu na nieświadomość jej posiadania, nie przyjmował insuliny. Śmierć mężczyzny wstrząsnęła wszystkimi, lecz najbardziej jego rodziną.

Jego córka, Vesna, z którą miał wspaniałe relacje dziś ma już siedemnaście lat. Nastolatka postanowiła pójść śladami rodziców i wkroczyć do świata show – biznesu.

Vesna Leszczyńska - nowa postać w show-biznesie

Nastolatka odziedziczyła talent artystyczny po rodzicach i zamierza robić karierę muzyczną, lecz aktorskich osiągnięć również jej nie brakuje – mimo młodego wieku już zdążyła wystąpić w kultowym “Metrze”.

- Najbliżej memu sercu jest wokal, bo śpiewam niemal od samego początku, a skrzypcami zainteresowałam się od niedawna. Śpiewanie i teatr zajmują obecnie najwięcej miejsca w moim sercu. Zaczęłam bardzo dużo pracować nad sobą w tym zakresie. Trafiłam do świata inspirujących ludzi. - mówi Vesna Leszczyńska.