Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych przez Edytę Pazurę robi w sieci furorę. Fanki nie mogą się napatrzeć. To prawdziwe arcydzieło! O czym mowa?

Edyta Pazura jest postacią znaną niemalże wszystkim. Kobieta sławę i rozpoznawalność zyskała dzięki poślubieniu znanego aktora, Cezarego Pazurę, lecz na tym się nie kończy. Edyta Pazura od razu chętnie zaczęła być aktywna w mediach społecznościowych oraz została obdarzona ogromną sympatią ze strony internautów, którzy nieustannie śledzą jej poczynania w sieci.

Kobieta ma prawie 240 tysięcy obserwujących na Instagramie, co świadczy pozytywnie o jej osobie. Celebrytka zdecydowanie należy do grona tych osobistości show – biznesu, którzy z wielką dbałością traktują swoje cztery kąty i posiadają fantastyczne wyczucie stylu.

Fani bardzo często inspirują się wystrojem wnętrz domu rodziny Pazura i tylko wyczekują na kolejne zdjęcia. Ostatnie z nich zrobiło prawdziwą furorę!

Wow, te ozdoby wyglądają fenomenalnie!

Najnowsza fotka opublikowana w mediach społecznościowych Edyty Pazury przedstawia ozdobione hortensjami bukietowymi drzwi wejściowe do domu. Kwiaty zostały powieszone po obu stronach drzwi, a także znalazły się w donicach. Trzeba przyznać, że wygląda to przepięknie - niczym z filmu!

Edyta Pazura / instagram: edyta_pazuraJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT