Przed laty robił na scenie prawdziwą furorę, wróżono mu świetlaną karierę muzyczną, potem jednak świat o nim zapomniał... Kim jest Paweł Kowalczyk i jak potoczyła się jego kariera? Czy porzucił muzykę? Czym się teraz zajmuje?

Jak powszechnie wiadomo, “Idol” był kultowym i najpopularniejszym programem rozrywkowym emitowanym w Polsce w latach 2002 – 2005. Mimo iż były to zaledwie trzy lata, tak dzięki udziałowi w “Idolu” sławę i rozgłos medialny zyskało naprawdę wiele osób, którzy po dziś dzień robią ogromne kariery muzyczne.

Nietrudno się domyślić, że są również tacy, którzy owego sukcesu nie odnieśli - porzucając na zawsze muzykę bądź tworząc w cieniu znanych celebrytów. W przypadku Pawła Kowalczyka sytuacja wygląda podobnie – o kim mowa?

Kim jest Paweł Kowalczyk?

Paweł Kowalczyk wystąpił w trzeciej edycji popularnego show i zajął bardzo wysokie, bo trzecie miejsce! Przegrał wtedy z Moniką Brodką oraz Kubą Kęsym. Przez widzów zapamiętany został jako “Kolorowy ptak” przez to, że nie bał się eksperymentować z kolorem włosów, ubiorem czy makijażem.

Niestety, tuż po zakończeniu programu słuch o nim zaginął. Nie oznacza to jednak, że przestał tworzyć! Paweł Kowalczyk do tej pory nagrał cztery płyty, a aktualnie powstaje kolejna. Mężczyzna, mimo iż nie zyskał sporej popularności czuje się spełnionym twórcą.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT