Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych jednej z najpopularniejszych blogerek w kraju, Kasi Tusk wywołała w sieci przwdziwą burzę. Wszystko przez jeden element, którego dopatrzyli się fani... O co chodzi?

Katarzyna Tusk należy do grona osobowości internetowych, które już zdobyły ogromne uznanie i szacunek ze strony fanów. Jej działalność zdecydowanie wyróżnia się na tle setek innych influencerek, gdyż córka byłego premiera nie stara się za wszelką cenę zarabiać w sieci, a content, jaki zamieszcza, od lat zgodny jest z jej przekonaniami i stylem – Instagram Kasi Tusk nie jest zatem przepełniony reklamami.

Kobieta kieruje się minimalizmem, co widać w jej stylizacjach czy wystroju mieszkania. To, że jej styl bycia odbiega od nadmiernego konsumpcjonizmu (widać to po powtarzających się stylizacjach), tak jednak nie oznacza, iż blogerka wydaje niewielkie sumy na ubrania czy dodatki. Dowodem na to może być ostatnio zamieszczona fotka...

Ta torebka kosztowała krocie!

Ostatnio dodane zdjęcie przedstawia torebkę marki Prada, która - trzeba przyznać - wygląda obłędnie. Ponadczasowa biała torebka jednak kosztuje mnóstwo pieniędzy, gdyż jej cena to 2450 dolarów, czyli... prawie dziesięć tysięcy złotych!


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT