Najnowszy wywiad, którego udzieliła córka jednego z najpopularniejszych w historii Polski sportowców, Adama Małysza może zaskoczyć wiele osób. Młoda kobieta zebrała się na szczere wyznanie na temat znanego nazwiska – co takiego powiedziała?

Nietrudno zauważyć, że rodzina Adama Małysza od jakiegoś czasu stała się nad wyraz popularna w mediach społecznościowych. Choć przez wiele lat kariery sportowej skoczka jego żona oraz córka pozostawały w cieniu, tak kilka miesięcy temu sytuacja ta uległa sporej zmianie.

Iza Małysz zdecydowała się wziąć udział w kultowym programie “Taniec z Gwiazdami”, zaś córka małżeństwa wzięła ślub, z czym również nie kryła się w mediach.

Czy znane nazwisko pomaga w karierze?

W ostatnio udzielonym wywiadzie Karolina Małysz zdradziła, jakie ma plany zawodowe. Okazało się, że planuje otworzyć własną działalność - branży jednak nie zdradziła. Zapytana o to, czy znane nazwisko jej pomaga, wyznała, że stara się go nie wykorzystywać dla własnych korzyści.

- Może pomóc. Ja nigdy nie chciałam tego wykorzystywać. Chcę brnąć swoją ścieżką i robić to, co lubię. Nie patrzeć na to, jak mam na nazwisko. Jestem dumna i ze swojego taty i z mojej mamy. Jeżeli ktoś mnie pyta, to mówię, że oczywiście jestem ich córką (…) - wyznaje.