Najnowsze informacje dotyczące Małgorzaty Foremniak, jednej z najsłynniejszych i najbardziej lubianych polskich gwiazd właśnie wyciekły do mediów. Celebrytka wyznała, że jest gotowa na miłość pełną uczuć. Fani mocno ją wspierają i życzą jak najlepiej. O co chodzi?

Małgorzata Foremniak bez cienia wątpliwości należy do najbardziej uznanych osobistości polskiego show – biznesu. Kobieta zasłynęła przede wszystkim dzięki grze w kilkudziesięciu serialach i produkcjach filmowych, a swoimi umiejętnościami aktorskimi przyciągnęła do siebie wielu fanów.

Poza tym do dużej popularności przyczynił się także udział w programach rozrywkowych, gdzie jest jurorką, a także sama osobowość gwiazdy - Małgorzata Foremniak uznawana jest za kobietę z wielką klasą i gracją niezależnie od okazji.

Jest gotowa na miłość!

Aktorka niedawno zakończyła relację z partnerem pochodzącym z Hiszpanii, lecz ostatnio udała się do malowniczej Kornwalii, a dokładnie do miejsca, w którym - według legend - spełniają się marzenia. Fani są pewni, iż aktorka zażyczyła sobie, aby spotkać tę wyjątkową osobę w swoim życiu.

- Mam gotowość dzielenia się sobą z drugą osobą. Bo według mnie na tym właśnie polega miłość. Wszystko to, co przeżyłam i czego doświadczyłam, przygotowało mnie na spotkanie z prawdziwą, głęboką, mądrą miłością - wyznała w jednym z wywiadów.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT