Najnowsze informacje dotyczące Andrzeja Gołoty, które skrywane były przez wiele lat właśnie ujrzały światło dzienne. Nikt nie wiedział o tym, co takiego spotkało sportowca i z czym musiał zmagać się przez wiele lat... Teraz pozostaje tylko współczuć i podziwiać mężczyznę, że wytrzymał tak ciężki czas. O co chodzi?

Andrzej Gołota jest postacią znaną niemalże każdemu. 53 – letni pięściarz zapisał się w kartach historii sportu polskiego na wiele kolejnych lat. Mężczyzna podczas całej swojej kariery zawodowej odniósł mnóstwo zwycięstw, kilkukrotnie zdobył Mistrzostwo Polski, Mistrzostwa Ameryki Północnej, brał udział także w Igrzyskach Olimpijskich i Mistrzostwach Świata, gdzie również stawał na podium.

Mimo iż kariera sportowca wyglądała idealnie, nie każdy wie, że Gołota przez wiele lat zmagał się z poważnym problemem...

Nikt o tym nie wiedział!

Ostatnio sportowiec zebrał się na wyznanie - opowiedział, że w roku 1999 brał udział w poważnym wypadku samochodowym, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł jego przyjaciel. Poza ogromną traumą po stracie bliskiej osoby sportowiec także doznał urazu prawej ręki.

- Ja miałem bardzo poważny wypadek w 99 roku. Przez tyle lat byłem takim jednorękim bandytą. Lewej ręki praktycznie nie miałem - wyznał.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT