Najnowsze nagranie opublikowane w mediach społecznościowych Anny Kurek, żony siatkarza z reprezentacji Polski zaskoczyło niemalże wszystkich. Kobieta podczas oglądania męża w telewizji zauważyła jeden, mały szczegół, przez który sportowiec będzie musiał się tłumaczyć... O co chodzi?

Bartosz Kurek jest jedną czołowych postaci polskiej reprezentacji w piłce siatkowej. Sportowiec gra w głównym składzie i znajduje się na pozycji atakującego, zatem jest osobą bardzo istotną w drużynie. Nic więc dziwnego, że siatkarz ma tysiące fanów, którzy podczas każdego kolejnego meczu pokładają w nim ogromne nadzieje na dobrze rozegrane akcje.

Aktualnie trwają Mistrzostwa Świata, a wczoraj, 11 września odbył się mecz będący 1/8 finału decydujący o tym, która drużyna znajdzie się w ćwierćfinale. Polacy zagrali z Finlandią dostarczając kibicom ogromne pokłady emocji, gdyż był to perfekcyjnie rozegrany mecz. Nasza reprezentacja skończyła z wynikiem 3:0.

Anna Kurek zauważyła jeden, mały szczegół...

Anna Kurek, żona Bartosza Kurka z powodu choroby nie mogła osobiście pojawić się na meczu, lecz oglądała zmagania Polaków przed telewizorem. Po rozegranym meczu, podczas udzielania wywiadu dziennikarzom przez jej męża kobieta zauważyła, że na policzku partnera znajduje się... biało-czerwony odcisk ust!

- Co to jest?! Mężu... z kim ty się całowałeś? - zapytała publicznie kobieta.