Rodzina Małyszów ma powody do radości! Niedawno na ślubnym kobiercu stanęła córka sportowca, a teraz Państwo Młodzi wypoczywają w malowniczym miejscu na podróży poślubnej. Wybrali egzotyczny kierunek – te fotki robią ogromne wrażenie!

Rodzina Adama Małysza, najwybitniejszego polskiego skoczka narciarskiego w historii w ostatnich dniach przeżywa ogromne emocje, lecz są to jak najbardziej pozytywne odczucia. Wszystko za sprawą tego, iż jedyna córka sportowca oraz jego żony, Izy Małysz właśnie wyszła za mąż. Nietrudno się domyślić, że było to wspaniałe wydarzenie, a fani czekali z niecierpliwością na pojawienie się pierwszych fotek w sieci.

Jak przystało na góralską rodzinę, impreza weselna również odbyła się w górach, a dokładnie w domu weselnym w Szczyrku. Z relacji państwa Małysz można wywnioskować, że zabawa była wyśmienita, a teściowie bardzo przypadli sobie do gustu. O świeżo upieczonym zięciu rodzice 22 – letniej Karoliny również wypowiadają się w samych superlatywach.

Wspaniały prezent od rodziców!

Okazuje się, że Państwo Młodzi dostali od swoich rodziców fantastyczne prezenty ślubne - Małyszowie podarowali nowożeńcom nowe mieszkanie, zaś rodzice Pana Młodego zafundowali podróż poślubną.

Karolina i Kamil właśnie wyruszyli, a ich destynacją jest grecka wyspa Santorini. Trzeba przyznać, że te widoki robią piorunujące wrażenie!

Karolina Małysz/ pomponik.plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT