Wymiana zdań między Maciejem Stuhrem oraz Zofią Klepacką w mediach społecznościowych wywołała w sieci spore oburzenie fanów obu stron. Aktor postanowił szczerze skomentować i podsumować zachowanie kibiców podczas meczu reprezentacji Polski. Kobieta zaś odpowiedziała mu w mocnych słowach... O co chodzi?

W środę, 8 września odbył się mecz reprezentacji Polski z Anglią. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek angielscy piłkarze uklękli w ramach poparcia ruchu Black Lives Matters. Polscy kibice nie zareagowali zbyt przychylnie - zaczęli buczeć i gwizdać, co nie spodobało się między innymi Robertowi Lewandowskiemu.

Wybuchła zawzięta dyskusja!

Maciej Stuhr także postanowił wyrazić swoje oburzenie w sieci w obszernym wpisie. Tym samym zobrazował zachowanie większości Polaków, z czym zgadzają się jego fani.

- Po prostu tacy jesteśmy i tego chcemy. Nie szczepimy się, nienawidzimy czarnych, Żydów i pedałów, nie chcemy pomagać innym, gardzimy nauką, sztuką, prawem. Mamy w du*ie trójpodział władzy i wolne media. Po prostu nic, ale to nic nas to nie obchodzi. A cała reszta (mniejszość) może się z tym a) pogodzić, b) wyjechać, c) żyć w rozpaczy i depresji. - podsumował.

Zofia Klepacka postanowiła odpowiedzieć aktorowi w mocnych słowach przypominając, że to w Polsce podczas wojny znajdowało się najwięcej Żydów, a więc nasz kraj jest tolerancyjny. W sieci wybuchła prawdziwa burza, fani się spierają w tych kwestiach – kto ma zatem rację?JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT