Najnowsza edycja kultowego i uwielbianego programu rozrywkowego “Twoja twarz brzmi znajomo” właśnie ruszyła! W pierwszym odcinku zdecydowanym liderem okazał się Robert Janowski, który na scenie zrobił prawdziwą furorę! Jurorzy i widzowie nie mogli oderwać wzroku od jego charakteryzacji i występu! Co takiego zaśpiewał i w jaką postać się wcielił?

"Twoja twarz brzmi znajomo”, program rozrywkowy emitowany w Polsacie doczekał się swojej 15 edycji. Fani tego formatu nie mogli doczekać się, kiedy zobaczą swoich idoli wcielających się w inne, ciekawe postaci. Najbardziej wyczekiwane występy to te, kiedy mężczyzna śpiewa utwór artystki bądź na odwrót.

W tej edycji udział biorą same największe gwiazdy, jak Barbara Kurdej – Szatan, Robert Janowski, Adam Zdrójkowski czy Kamil Bednarek. Nietrudno się zatem domyślić, że ta edycja z pewnością skupia tysiące fanów przed telewizorami.

Robert Janowski pokonał wszystkich!

W pierwszym odcinku zdecydowanym zwycięzcą był Robert Janowski, który perfekcyjnie odwzorował postać Haliny Kunickiej wykonując utwór “Od nocy do nocy”.

-Wspaniale zostały uchwycone wszystkie detale; ten mikrofon trzymamy trochę bokiem, który powoduje, że nie zasłaniasz sobie twarzy. To legato udało Ci się osiągnąć, zarówno w głosie, jak i w geście - oceniła jurorka, Małgorzata Walewska.