Kariera Viki Gabor rozwija się niesamowicie szybko. Wiele osób mocno kibicuje młodej wokalistce, jednak nie brakuje także słów mocnej krytyki. Jak się okazuje, Viki Gabor nie zgadza się ze wszystkimi z nich!

Padły mocne słowa!

Jak podaje portal Super Express, ostatnio miała premierę nowa piosenka młodej gwiazdy zatytułowana „Moonlight”, a dodatkowo światło dzienne ujrzał także nakręcony do utworu teledysk.

Zdecydowana większość fanów była zachwycona nowym utworem gwiazdy i nie szczędzono jej pozytywnych komentarzy. Jednak nie wszyscy byli dla gwiazdy aż tak mili!

Jedna z internautek oskarżyła Viki Gabor, że ta dopuściła się plagiatu! W ostrych słowach wyraziła swoją opinię na portalu Instagram.

Viki Gabor nie daje za wygraną!

- Nawet jeśli są drobne zmiany, nawet jeśli to licencja - wypadałoby podpisać, kto był pierwotnym twórcą. Jawne oszukiwanie ludzi – napisała internautka.

Jak twierdzi komentująca, nowy utwór Viki Gabor jest niezwykle mocno podobny do hitu „Boyfriend”, którego autorką jest Ariana Grande. Sama Viki Gabor jest jednak zupełnie innego zdania.

Młoda artystka opublikowała komentarz internautki na swoim instagramowym profilu i dodała, że według niej komentująca jest po prostu śmieszna. Fani natychmiast zaczęli bronić młodej gwiazdy i twierdzą, że nie widzą oni żadnego plagiatu w nowym utworze Viki. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jak informował portal "Życie Polska": OBIETNICA MEGHAN MARKLE TO SŁOWA RZUCONE NA WIATR? KSIĘŻNA SUSSEX OKŁAMAŁA WSZYSTKICH. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: PRZEZ NIEWYBACZALNY BŁĄD LEKARZA DZIECKO PRZYSZŁO NA ŚWIAT Z WIELKĄ RANĄ NA TWARZY. RODZICE DOMAGAJĄ SIĘ POCIĄGNIĘCIA MEDYKÓW DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

Portal "Życie Polska" pisał również: STRATA UKOCHANEGO MĘŻA TO DLA EWY KRAWCZYK NIESAMOWICIE TRUDNE PRZEŻYCIE. KOBIETA PRZYZNAŁA, ŻE JEST POD NIEUSTANNĄ OPIEKĄ LEKARZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA PRZYPADKOWO ODNALAZŁA STARE WEJŚCIE DO PIWNICY W NOWYM DOMU. GDY DO NIEJ WESZŁA TO ZAMARŁA. PORAŻENI NAGRANIEM INTERNAUCI RADZĄ JEJ UCIEKAĆ