Jak podaje portal "Plotek", Dominika Gwit co jakiś czas dzieli się z internautami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Chętnie pozuje do zdjęć z mężem i równie chętnie pokazuje fragmenty urządzonego mieszkania.

W lokum aktorki nie brakuje klimatycznych ozdób, które nadają wnętrzu charakteru. Szczególnie mowa o wspaniałych zapachowych świeczkach, które świetnie komponują się z wystrojem salonu i które ewidentnie są ulubionym elementem dekoracji gwiazdy, bowiem pojawiają się w naprawdę dużej ilości.

Dominika Gwit/YouTube @Uwaga!TVN
Dominika Gwit/YouTube @Uwaga!TVN

Okazuje się, że Dominika lubi wracać do dnia, w którym powiedziała sakramentalne "tak". To właśnie dwa lata temu wyszła za mąż i podczas wesela chwaliła się pięknie zdobioym napisem, który stał wówczas na stole nowożeńców. Jaka jest jego treść? Prosta, ale wiele znacząca. Brzmi: "Państwo Dunaszewscy".

Nic dziwnego, że małżonkowie zapragnęli wykorzystać napis również we własnym lokum. Gospodarze mieszkania mogą codziennie przypominać sobie ten najważniejszy dla nich dzień zaślubin.

Również trzymacie takie pamiątki z wesela w swoich domach?

To również może Cię zainteresować: Cezary Żak Schudł Na Początku Roku 30 Kikogramów. Jak Tego Dokonał

Zobacz także: Aż Trudno Uwierzyć, Że Grażyna Wolszczak Ma 63 Lata. Dla Których Gwiazd Czas Się Zatrzymał? Wyglądają Pięknie