Jak podaje portal "Pomponik", w dobie sztuczności i królujących operacji plastycznych, coraz radziej można spotkać osoby starzejące się z godnością. Warto jednak w naturalny sposób zadbać o stan skóry, która odwdzięczy nam się młodzieńczym wyglądem. Te gwiazdy wiedzą co robić, aby mimo upływu czasu wyglądać olśniewająco.

Na przedzie naszego rankingu stoi niewątpliwie Jennifer Lopez, która ma 52 lata, a wizerunku i figury może jej pozazdrościć wiele nastolatek. Piosenkarka spędza jednak godziny na siłowni, aby utrzymać tak dobrą kondycję i formę.

Jennifer Lopez i Ben Affleck / YouTube:  Entertainment Tonight
Jennifer Lopez i Ben Affleck / YouTube: Entertainment Tonight

Aneta Kręglicka jest rok starsza od amerykańsiej gwiazdy. Choć ma zupełnie inną figurę, również wygląda świetnie. Jaki jest jej sposób na młodzieńczy look?

Od jesieni aż nawet do późnej wiosny codziennie wieczorem, na zmianę z Retinolem, stosuję kwasy w domu Systematyczne używanie kwasów u mnie bardzo się sprawdza, lekko złuszczają skórę, rozjaśniają i przywracają jej naturalny zdrowy kolor. Aneta Kręglicka

Jeszcze starszą gwiazdą jest Halle Berry. Dziewczyna Bonda również przypisuje zbawienny wkład aktywności fizycznej. Według niej trening jest najlepszym sposobem na długowieczność.

Wierzę, że ćwiczenia mają związek ze stanem twojej skóry i wpływ nie tylko na to, jak się czujesz, ale i jak wyglądasz. Kardio, kardio, kardio. Pobudzanie przepływu krwi doskonale wpływa na cerę. Halle Berry

Młodym wyglądem może cieszyć się także Grażyna Wolszczak. Gwiazda jednak twierdzi, że jest po prostu szczęściarą i mimo tego, że nie dba specjalnie o dietę czy aktywność fizyczną, rzeczywiście może pochwalić się tym, że czas jest dla niej bardziej łaskawy niż dla innych koleżanek.

Będziecie stosować się do zaleceń gwiazd?

Grażyna Wolszczak/ instagram: grazyna.wolszczak_official
Grażyna Wolszczak/ instagram: grazyna.wolszczak_official
Grażyna Wolszczak/ instagram: grazyna.wolszczak_official

To również może Cię zainteresować: Odeszła Gwiazda Kultowego Serialu "Sam Swoi". Na Jaw Wyszło, Jak Ta Rola Zniszczyła Mu Życie

Zobacz także: Pacjentka Jednego Ze Szpitali Wyjawiła, Co Tam Się Działo. O Włos Od Nieszczęścia