Jak podaje portal "Jastrząb Post", Antoni Królikowski i Joanna Opozda powiedzą sobie sakramentalne tak! Jeden z tygodników ujawnił szczegóły planowanej uroczystości. Wyszło na jaw, gdzie odbędzie się ceremonia i kto znajdzie się wśród gości.

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?

Aktorzy poznali się jeszcze w czasie studiów, choć wtedy jeszcze nic nie zapowiadało, że będą razem. O związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy zrobiło się głośno w zeszłym roku. Można ich było razem zobaczyć nie tylko na branżowych imprezach, ale także sami chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Para wyglądała na bardzo szczęśliwych i zakochanych, tym większym zaskoczeniem okazało się oświadczenie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy o rozstaniu. Na szczęście rozstnie okazało się chwilowe i para znów do siebie wróciła, co oficjalnie potwierdził Antoni Królikowski publikując w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie z ukochaną.

O tym, że para szykuje się do śluby głośno jest w mediach od jakiegoś czasu. Portal "Pudelek" wskazywał, że obchody swoich urodzin aktorka połączyła z wieczorem panieńskim. Informator portalu miał wskazywać, że wieczór panieński i urodzinowy w jednym, odbył się w warszawskim klubie. Na torcie pojawiła się figurka Opozdy w białej sukni.

Jak donosi "Party" ślub pary ma się odbyć na początku sierpnia. Sakramentalne "tak" ma paść w Kościele św. Wojciecha na Woli, a przyjęcie weselne poza Warszawą. W tym wyjątkowym dniu mają im towarzyszyć najbliżsi i przyjaciele, wśród których ma nie zabraknąć znanych z pierwszych stron gazet osób.

Póki co, sami zainteresowani w żaden sposób nie odnieśli się do tych informacji. Myślicie, że okażą się prawdą?

To też może cię zainteresować: Krystyna Pawłowicz wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Zaapelowała do mężczyzn i po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław dostał prezent od mieszkańców jednego z polskich miast. Nikt się nie spodziewał takiej symboliki. Co zaskoczyło prezesa

O tym się mówi: Celebrytki włączają się do afery wywołanej przez lekarkę ze szpitala w Oleśnicy. Joanna Koroniewska i Magda Mołek skomentowały tą oburzającą sytuację