Jak przypomina portal "Pomponik", w połowie czerwca na jaw wyszło, że Kinga Duda rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem. Córka prezydenta Andrzeja Dudy związana była z Bartkiem od 2016 roku. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Mówiło się o tym, że do rozstania przyczyniły się coraz bardziej rozmijające się drogi partnerów. Teraz jeden z tygodników zaskakuje informacją, że wpływ na związek Kingi Dudy mógł mieć inny mężczyna!

Kinga Duda ma nową miłość?

Kinga Duda stara się trzymać z dala od fleszów i zachowywać jak najwięcej ze swojego prywatnego życia tylko dla siebie. Co jakiś czas do mediów przedostają się jednak informacje o tym, co aktualnie dzieje się w życiu córki pary prezydenckiej. Nie jest tajemnicą, że Kinga Duda jest bardzo ambitna i koncentruje całą swoją uwagę na karierze.

Kinga Duda/Youtube @naTemat pl
Kinga Duda/Youtube @naTemat pl
Kinga Duda/YouTube @naTemat.pl

W zeszłym roku odbywała staż w jednej z renomowanych londyńskich kancelarii. Po jego zakończeniu miała dostać propozycję współpracy, jednak Kinga Duda zdecydowała się wrócić do kraju. W sierpniu zeszłego roku została doradcą społecznym w kancelarii swojego taty, jednak na początku roku postanowiła zrezygnować z tej funkcji.

Teraz Kinga Duda pracuje w jednej z warszawskich kancelarii prawnych, gdzie może rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Jak donosi "Dobry Tydzień", w kancelarii córka pary prezydenckiej nie tylko zdobywa cenne doświadczenie, ale także poznaje nowych ludzi. Jednym z nich ma być przystojny brunet, który bardzo zaimponował Kindze Dudzie swoim profesjonalizmem i dojrzałością.

Kinga Duda / YouTube :  Onet News
Kinga Duda / YouTube : Onet News
Kinga Duda/YouTube @Onet News

Miał on stanowić dla Kingi Dudy ogromnym wsparciem po tym, jak wylała się na nią fala hejtu po objęciu funkcji doradcy społecznego w Kancelarii Prezydenta. Młody prawnik szybko zauroczył Kingę Dudę. "Dobry Tydzień" wskazuje, że para spędza ze sobą sporo czasu, nie tylko w pracy. Mają wychodzić wspólnie na kawę w trakcie pracy, choć pilnują, aby nikt ich razem nie przyłapał.

Jak myślicie, Kinga Duda faktycznie znalazła nową miłość?

To też może cię zainteresować: Ostatnie słowa Zbigniewa Wodeckiego wzruszają do łez. Wspomnienie Natalii Kukulskiej nie pozostawia wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazda pierwszej edycji Big Brothera ujawniła, że była o krok od najgorszego. Miała wielkie szczęście. Co się przydarzyło Manueli Michalak

O tym się mówi: Mina księcia Georga mówi wszystko. Syn księcia Williama nie był w stanie powstrzymać emocji. Te zdjęcia poruszają