Wielka, legendarna polska gwiazda Zbigniew Wodecki zmarł niespodziewanie, jednak jego muzyka i charakterystyczny i niesamowity głos na zawsze pozostaną w naszej pamięci i w sercach wielu Polaków.

Wielu artystów postanowiło podzielić się wówczas wspomnieniami łączącymi ich ze Zbigniewem Wodeckim. Nie ominęło to również Natalii Kukulskiej, której rodzina utrzymywała z muzykiem dobre relcje.

Jakie były ostatnie słowa Zbigniewa Wodeckiego, jakie zapamiętała Natalia?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Rafciaart (@rafciaart)

Rodzice Natalii Kukulskiej i Zbigniew Wodecki mocno trzymali się razem, a z Anną Jantar pozna się jeszcze w latach 70. Polubili się do tego stopnia, że snuli ponoć nawet wspólne plany na nagranie piosenki.

Mąż wokalistki Anny Jantar, Jarosław Kukulski stworzył nawet dla Zbigniewa Wodeckiego kompozycję "Wieczór już", Natalia Kukulska zaś zdradziła, że zdarzyło się jej zagrać ze Zbigniewem Wodeckim w spektaklu "Królewna Śnieżka". Grała wówczas rolę tytułową, a Zbigniew wcielił się w postać królewicza.

Piosenkarka na zawsze zapamięta czas, na scenie dawała z siebie wszystko podczas gry w spektaklu, gdyż zawsze marzyła o tym, by wystąpić w musicalu, podczas gdy sam Zbyszek Wodecki miał niewiele do zrobienia wówczas na scenie. Natalia wspomina, że jego rola ograniczyła się do kilku wyjść na scenę i zaśpiewania "Serce mam tylko jedno". Gdy kończył występ, schodził za kulisy, by się położyć i zasnąć, co mocno rozczulało Natalię Kukulską.

Jak dodała, Zbigniew Wodecki miał taki zwyczaj, gdyż uwielbiał dawać dużo koncertów, dużo jeździć, dawać z siebie wszystko przed publicznością, przez co był mocno niewyspany. Wokalistka bardzo ciepło wspomina Zbigniewa Wodeckiego.

Ostatnie jego słowa, jakie zapamiętała, padły bardziej do jej córki, niż do niej samej, ale wryły się mocno w pamięć - Pamiętaj, żeby mama puściła tobie moją Maję. Mam nadzieję, że będziesz znała Maję Kilka miesięcy po tym przypadkowym spotkaniu Zbigniew Wodecki odszedł, a Natalia Kukulska z ciepłem w sercu wspomina całą znajomość z legendarnym Zbigniewem Wodeckim...

O tym się mówi: Robert Lewandowski będzie musiał obejść się smakiem? Czy wyczyn Messiego przekreślił jego szansę na ważne trofeum

Zerknij: Tego nikt się nie spodziewał. Wizyta 3-letniego dziecka u dentysty skończyła się prawdziwym koszmarem. Co się wydarzyło podczas zabiegu