Przed dwoma laty aktor i prowadzący kultowy program "Familiada" Karol Strasburger po raz pierwszy został ojcem, a informacja o tym wielu wprawiła w osłupienie, ponieważ Karol Strasburger był już wówczas po siedemdziesiątce.

Co idzie nie tak w domu Karola Strasburgera?

Prowadzący program rozrywkowy "Familiada" był zmuszony do zmierzenia się z uciążliwym hejtem lejącym się na niego wówczas w Internecie. Internauci byli zdania, że jest egoistyczny i nieodpowiedzialny. Karol Strasburger jednak przekonywał, że ta fala krytyki nie wyrządza mu krzywdy, gdyż sam dobrze wie, że jest jeszcze pełen energii, by zapewnić córeczce wszystko, czego będzie potrzebowała.

To mogło być powodem, dla którego aktor przyspieszył tempa w pracy zawodowej, aby być w stanie finansowo ogarnąć potrzeby rodziny. To ma jednak swoją ciemniejszą stronę, gdyż artysta ma o wiele mniej czasu dla żony i córki i rzadziej bywa w domu.

Tygodnik "Dobry Tydzień" podaje, żona aktora Małgorzata "w wielu sprawach musi sobie radzić sama", co nie jest często łatwą sprawą. Okazuje się, że opieka jakiej maleńka Laura potrzebuje, wystawia na próbę związek jej rodziców... "Kiedy mała ząbkowała, oboje byli niewyspani. Laura marudziła, płakała, wszelkimi sposobami próbowali ją uspokoić. W takich sytuacjach nietrudno o spięcia między rodzicami. (...) Ciężar opieki nad energicznym szkrabem na co dzień spada właśnie na Małgorzatę. Odkąd pandemia odpuściła, aktor jest wiecznie zajęty. Wcześniej też nie rezygnował z tego, co sprawiało mu frajdę" - dowiadujemy się z "Dobrego Dnia".

Tygodnik wspomina też o samotnej wyprawie Karola Strasburgera w Alpy na narty, gdy tylko Laura przyszła na świat, a ostatnimi czasy aura panująca w kraju także nie sprzyja wspólnym wyjazdom...

Niegdyś pracująca jako impresario gwiazd i wokalistka Małgorzata, ograniczyła swoje zawodowe sprawy do minimum na rzecz opieki nad córką, podczas gdy małżonek Karol nie zwalnia tempa...


YouTube/JastrzabPost

O tym się mówi: GOPS chciał na siłę umieścić kobietę w DPS-ie. Nie zgadzała się na to. Sąd wydał w tej sprawie wyrok

Zerknij: Magda Bator z "Rolnik szuka żony" została mamą. Wiemy, jaka jest płeć i imię dziecka